- Casio

Цена
€89 90 / 175 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Casio GA-100-1A4
• Усилена конструкция защитава часовника от удари и вибрации.
• LED осветяване
• Устойчив на магнитни полета ( *JIS клас Ниво 1 )
• Еквивалентен на стандарт ISO 764
• Световно време
• Хронометър (1/100 сек- 100 ч )
• Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 100 часа.
• Отброяване 1/1 мин. - 24 ч.
• 5 ежедневни аларми
• Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час.
• Snooze
• Автоматичен календар; отчита високосните години.
• 12- / 24-часов формат
• Минерално стъкло
• Каишка от полимер
• Водоустойчивост (20 бара/ 200 м) Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 20 бара / 200 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
• Точност: +/- 15 сек/ мес
• Размери около 55mm x 51,2mm x 16,9mm (H x W x D)
• Тегло около 70 г
• Вид на батерията CR1220
Безплатна доставка за цялата страна
• Усилена конструкция защитава часовника от удари и вибрации.
• LED осветяване
• Устойчив на магнитни полета ( *JIS клас Ниво 1 )
• Еквивалентен на стандарт ISO 764
• Световно време
• Хронометър (1/100 сек- 100 ч )
• Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 100 часа.
• Отброяване 1/1 мин. - 24 ч.
• 5 ежедневни аларми
• Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час.
• Snooze
• Автоматичен календар; отчита високосните години.
• 12- / 24-часов формат
• Минерално стъкло
• Каишка от полимер
• Водоустойчивост (20 бара/ 200 м) Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 20 бара / 200 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
• Точност: +/- 15 сек/ мес
• Размери около 55mm x 51,2mm x 16,9mm (H x W x D)
• Тегло около 70 г
• Вид на батерията CR1220
Безплатна доставка за цялата страна
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Casio GA-100-1A4
• Усилена конструкция защитава часовника от удари и вибрации.
• LED осветяване
• Устойчив на магнитни полета ( *JIS клас Ниво 1 )
• Еквивалентен на стандарт ISO 764
• Световно време
• Хронометър (1/100 сек- 100 ч )
• Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 100 часа.
• Отброяване 1/1 мин. - 24 ч.
• 5 ежедневни аларми
• Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час.
• Snooze
• Автоматичен календар; отчита високосните години.
• 12- / 24-часов формат
• Минерално стъкло
• Каишка от полимер
• Водоустойчивост (20 бара/ 200 м) Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 20 бара / 200 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
• Точност: +/- 15 сек/ мес
• Размери около 55mm x 51,2mm x 16,9mm (H x W x D)
• Тегло около 70 г
• Вид на батерията CR1220
Безплатна доставка за цялата страна
• Усилена конструкция защитава часовника от удари и вибрации.
• LED осветяване
• Устойчив на магнитни полета ( *JIS клас Ниво 1 )
• Еквивалентен на стандарт ISO 764
• Световно време
• Хронометър (1/100 сек- 100 ч )
• Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 100 часа.
• Отброяване 1/1 мин. - 24 ч.
• 5 ежедневни аларми
• Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час.
• Snooze
• Автоматичен календар; отчита високосните години.
• 12- / 24-часов формат
• Минерално стъкло
• Каишка от полимер
• Водоустойчивост (20 бара/ 200 м) Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 20 бара / 200 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
• Точност: +/- 15 сек/ мес
• Размери около 55mm x 51,2mm x 16,9mm (H x W x D)
• Тегло около 70 г
• Вид на батерията CR1220
Безплатна доставка за цялата страна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 51 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 16.9 |
| Тахиметър | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO G-SHOCK GA-100-1A4ER
Създаден да издържа на най-тежките условия, CASIO G-SHOCK GA-100-1A4ER съчетава легендарната устойчивост на удари със смел, агресивен дизайн. С ярка червено-черна цветова схема, този часовник е идеален за тези, които изискват издръжливост и стил в еднаква степен.
Ключови Предимства
- Устойчив на удари — Проектиран да оцелява при падания, вибрации и удари, което го прави идеален за активен начин на живот.
- Водоустойчивост до 200 метра — Подходящ за професионални морски дейности и високоскоростни водни спортове.
- Аналогово-дигитален дисплей — Съчетава класическия вид на аналоговите стрелки с прецизността на дигиталния дисплей.
- Световно време — Показва текущото време в 31 часови зони (48 града + UTC) с опция за лятно часово време.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 51 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса | 16.9 mm |
| Тахиметър | Да |
Какво има в кутията
- Часовник CASIO G-SHOCK GA-100-1A4ER
- Оригинална опаковка на CASIO
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




